1. Elektronik posta adresiniz hiçbir gerekçe ile El Örgü İpliği | handknitting.com  ve iştirakleri dışındaki kuruluşlara  reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

2. Bize verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer üyelerle paylaşılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, firmamızda kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek amacı ile kullanılabilir.

3. Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunlara sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması  ve bunları görmesi - değiştirmesi mümkün değildir.

4. Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi insiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceksiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

5. Sitemizden alışveriş sırasın kullandığınız kredi kartınız kayıt altına alınmamaktadır.
Bu ilkeler ile kişisel haklarınız bu sitede güvence altına alınmıştır.

Şirketimizin Güvenlik Politikası gereği;

Müşterilerimizin güvenli bir şekilde, rahatça alışveriş yapabilmelerini için en gelişmiş güvenlik sistemlerini kullanmaktadır.
Sistemimizdeki 128 bit SSL sayesinde kredi kartı bilgileriniz üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunmaktadır. Sipariş işlemlerinin bütün aşamasında tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm veri akışı  şifreli olarak yapılmaktadır.  Bu, pratik olarak karşılaşılması  mümkün olmayan bir şifrelemedir. SSL güvenlik protokolü sayesinde sitemize verdiğiniz  kredi kartı bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir ve bu işlem sırasında bu bilgilere bizlerin dahi ulaşabilmesi mümkün değildir

El Örgü İpliği | handknitting.com  hiçbir müşterisinin kredi kartı bilgilerini sisteminde saklamamaktadır. Bu sebepten dolayı kendi kredi kartı güvenliğiniz için, her sipariş oluşturma aşamasında kart bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekmektedir.

[profiler]
Memory usage: real: 22806528, emalloc: 22658280
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem